Dobrodošli na stranu TV program kanala nacionalne frekvencije.
Upoznati ste sa TV programom RTS kanala i spremili ste se da gledate seriju, ali voleli biste da znate kakav je program TV B92 u tom trenutku?
Vaš omiljeni film „se daje“ na TV Prvoj, ali ne znate u koje vreme?
Ako i Vi ponekada tragate za odgovorima na ovakva pitanja onda ste na pravom mestu.
Na ovoj strani možete pogledati dnevni TV program svih kanala; od TV programa kanala B92, preko programa Studija B, do TV programa Prve, Pink televizije, Košave…
Uzmite omiljeno piće, zavalite se u fotelju, i uživajte!
28.03.2024.
05:00 Vesti
05:05 Jutarnji program
07:00 Jutarnji dnevnik
07:30 Jutarnji program
10:00 Jutarnji program
10:10 Bolji život, TV serija
11:00 Dnevnik
12:00 Jedan dobar dan
13:53 Trag: Nebo pamti – spomenici ostaju
14:26 Ovo je Srbija
15:06 Tajne vinove loze 3, TV serija
16:00 Dnevnik RT Vojvodina
16:20 Šta radite, bre
16:42 Beogradska hronika
17:20 Oko
17:56 Slagalica, kviz
18:21 Vreme
18:30 Dnevnik
19:05 Tajne vinove loze 3, TV serija
20:00 U238 – osiromašeni uranijum
21:17 Svadba iz mog kraja
22:25 Dnevnik
22:49 Kulturni dnevnik
23:04 Mornarički specijalci, serija
23:53 Jedan dobar dan
01:36 Svedok: Slobodan Perić
02:00 Vesti (04.00, 05.00)
02:30 Trag
02:39 Datum
02:51 U238 – osiromašeni uranijum
04:08 Bolji život, TV serija
04:48 Verski kalendar
28.03.2024.
06:18 Koncert za dobro jutro
06:57 Slagalica, kviz
07:24 Datum
07:30 Verski kalendar
07:40 Lajmet
07:48 Plava ptica u Haitiju
07:50 Ovako vas vidimo
08:07 Plava ptica u Kolumbiji
08:11 Čitanje-dozvoljeno
08:37 RTS Lab: Postojim – dakle mislim
09:07 Edu global
09:31 Eko minijature: Čarobni svet kristala
09:35 Rodoslavci
10:08 TV lica: Ozren Grabarić
10:57 Evropa u gostima: Holandski barok
12:02 Čitanje dozvoljeno
12:28 Staro srpsko pisano nasleđe: Hilandarski medicinski kodeks
12:54 Tajne internata za plemićke kćeri, serija
13:45 Mornarički specijalci, serija
14:33 Ženski raj, serija
15:22 Tri bije zvuka: Sars
15:50 Igrajmo za šesnaest
16:12 Pod sumnjom, film
18:02 Lajmet
18:09 Tajne internata za plemićke kćeri, serija
19:07 Svedok: Slobodan Perić
20:06 Ženski raj, serija
20:56 Istorija cenzure, savremenici: "Desimir Tošić - četiri decenije rada iza barijere"
21:29 Neka nam Bog oprosti, film
23:47 Kerber
00:46 Lajmet
00:55 TV lica: Ozren Grabarić
01:37 Neka nam Bog oprosti, film
03:37 Pod sumnjom, film
28.03.2024.
05:32 Exkluziv
05:55 JUTRO
10:10 Beogradske priče
10:15 Biostile - vaše zdravlje, naša briga
10:30 Lagalica
11:04 Igra sudbine
12:00 Vesti 13
12:10 150 minuta
13:00 Vesti 14
13:10 150 minuta - nastavak emisije
14:00 Vesti 15
14:10 150 minuta - nastavak emisije
15:00 Miris jagoda
16:04 Exkluziv
16:31 Pobednik
17:00 Vesti
17:54 Beogradske priče
18:00 Urgentni centar
19:00 Igra sudbine
19:53 MasterChef Srbija - Specijal
21:22 Dosije
22:11 Na mestu zločina sa Mašanom
22:39 Dvostruki identitet
00:13 Peške kroz Srbiju
01:05 Urgentni centar
01:55 Exkluziv
02:13 Igra sudbine
02:59 Nećete verovati
03:29 Exploziv
03:54 Pobednik
04:15 Miris jagoda
28.03.2024.
07:59 Novo jutro
10:00 Praktična žena
10:57 Premijera
11:13 Ekskluzivno
11:14 Elita Uživo
11:46 Prvi Nacionalni dnevnik
12:32 Elita Uživo
13:42 Nacionalni dnevnik u 15
14:22 Oteta
15:33 Elita Uživo
17:18 Nacionalni dnevnik u 18:30
18:18 Fatalna ljubav
19:03 Osveta
20:48 Brak na neviđeno
21:47 Trenutak iz sna
22:55 Elita Gledanje snimaka
04:30 Novo jutro
28.03.2024.
05:00 Istine i laži
05:03 Istine i laži
05:49 Dva i po muškarca
06:13 Dva i po muškarca
06:37 Štoperica
07:05 Pingvini sa Madagaskara
07:29 Kung fu panda
07:55 Kuća buka
08:20 Sunđer Bob Kockalone
08:43 TV prodaja: Biostile - Vaše zdravlje, naša briga
09:00 Savršen recept
09:30 Želim da ti kažem
11:00 Vesti B92
11:31 Istine i laži
12:20 Mala istorija Srbije
12:25 TV prodaja - Telestar
12:40 Štoperica
13:12 Kolo sreće
14:00 Brak mrak
14:31 Savršen recept
15:00 Vesti B92
16:00 Fokus B92
16:39 Mala istorija Srbije
16:43 Korak po korak
17:11 Štoperica
17:45 Vesti B92
18:00 Kuhinja
18:35 Dva i po muškarca
19:00 Direktno sa Minjom Miletić
19:53 Vesti B92
20:08 Prvo ubistvo
21:57 Vesti B92
22:12 B92 Sportski pregled
22:23 Dva i po muškarca
22:54 Kuhinja
23:27 Korak po korak
23:55 Kolo sreće
00:44 Štoperica
01:13 Prvo ubistvo
02:56 Vice Documentaries
03:34 Istine i laži
04:24 Vice Documentaries
28.03.2024.
28.03.2024.
28.03.2024.
05:15 Legende Kung Fu Pande
05:40 Dorothy i Čarobnjak iz Oza
06:00 Nad lipom 35
07:15 Zauvijek susjedi
07:55 Zauvijek susjedi
08:30 TV izlog
08:45 Dva smo svijeta različita
09:30 TV izlog
09:45 IN magazin
10:30 Joker
11:35 Survivor
13:00 Vijesti Nove TV
13:10 Survivor
13:45 Kumovi
15:00 Kumovi
16:00 Vijesti Nove TV
16:30 IN magazin
17:00 Joker
18:00 Dnevnik Nove TV
19:20 Kumovi
20:20 Kumovi
21:30 Survivor
22:35 Večernje vijesti
22:45 Provjereno
23:50 Noa
02:05 Crna lista
02:45 Crna lista
03:25 Astro savjetnik
04:25 Kraj programa
04:35 Dnevnik Nove TV