Zatvori
  • 011info Belgrade guide English version
  • 011info Beogradski vodič

Bioskopski program Beograd

REPERTOAR BIOSKOPA ZA DAN 23.11.2017.

Akademija 28


Nemanjina 28

011/3616-020

Repertoar

Bioskop: 16-22.11.2017.

20:00 - Slava (Bug/2016, '101)



Za redovne projekcije cene ulaznica su 250 din, sem sredom - 150 din. Info: 011/361-60-20

Cineplexx


Jurija Gagarina 16 (Delta City, blok 67)

011/2203-400

Repertoar

08.12.2017.

Liga pravde 2D - 18:50, 21:10 Liga pravde 3D - 17:40, 20:00, 22:20 Crveni pas - 15:50 Kako ubiti Gantera - 18:30, 22:30 Družina iz džungle (sinhronizovano) - 15:45 Družina iz džungle (sinhronizovano) -14:45, 16:45 Matilda - 19:50 Opasne mame 2: Božić - 16:20, 20:20 Slagalica strave 8 - 17:50 The Books of Knjige: Slučajevi pravde - 22:00 Tor: Ragnarok - 20:10, 22:40 Tor: Ragnarok 3D - 17:40 Ubistvo u Orijent ekspresu - 17:00, 19:20, 21:40 Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) - 15:55 Čudovišta iz moje porodice 3D

09.12.2017.

Liga pravde 2D - 18:50, 21:10 Liga pravde 3D - 17:40, 20:00, 22:20 Crveni pas - 15:50 Kako ubiti Gantera - 18:30, 22:30 Družina iz džungle (sinhronizovano) - 15:45 Družina iz džungle (sinhronizovano) -14:45, 16:45 Matilda - 19:50 Opasne mame 2: Božić - 16:20, 20:20 Slagalica strave 8 - 17:50 The Books of Knjige: Slučajevi pravde - 22:00 Tor: Ragnarok - 20:10, 22:40 Tor: Ragnarok 3D - 17:40 Ubistvo u Orijent ekspresu - 17:00, 19:20, 21:40 Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) - 15:55 Čudovišta iz moje porodice 3D

10.12.2017.

Liga pravde 2D – 18:50, 21:10 Liga pravde 3D – 17:40, 20:00, 22:20 Kako ubiti Gantera – 18:30, 22:30 Crveni pas – 16:10 Ubistvo u Orijent ekspresu - 17:00, 19:20, 21:40 The Books of Knjige: Slučajevi pravde – 22:00 Opasne mame 2: Božić – 16:20, 20:20 Družina iz džungle (sinhronizovano) - 11:45, 13:45, 15:45 Družina iz džungle 3D (sinhronizovano) - 12:45, 14:45, 16:45 Mali bigfoot (sinhronizovano) 2D – 12:30 Mali bigfoot (sinhronizovano) 3D – 14:30 Matilda - 18:00, 19:50 Moj mali Poni (sinhronizovano) – 12:10, 14:10 Sla

11.12.2017.

Liga pravde 2D – 18:50, 21:10 Liga pravde 3D – 17:40, 20:00, 22:20 Kako ubiti Gantera – 18:30, 22:30 Crveni pas – 16:10 Ubistvo u Orijent ekspresu - 17:00, 19:20, 21:40 The Books of Knjige: Slučajevi pravde – 22:00 Opasne mame 2: Božić – 16:20, 20:20 Družina iz džungle (sinhronizovano) - 11:45, 13:45, 15:45 Družina iz džungle 3D (sinhronizovano) - 12:45, 14:45, 16:45 Mali bigfoot (sinhronizovano) 2D – 12:30 Mali bigfoot (sinhronizovano) 3D – 14:30 Matilda - 18:00, 19:50 Moj mali Poni (sinhronizovano) – 12:10, 14:10 Sla

12.12.2017.

Liga pravde 2D - 18:50, 21:10 Liga pravde 3D - 17:40, 20:00, 22:20 Crveni pas - 15:50 Kako ubiti Gantera - 18:30, 22:30 Družina iz džungle (sinhronizovano) - 15:45 Družina iz džungle (sinhronizovano) -14:45, 16:45 Matilda - 19:50 Opasne mame 2: Božić - 16:20, 20:20 Slagalica strave 8 - 17:50 The Books of Knjige: Slučajevi pravde - 22:00 Tor: Ragnarok - 20:10, 22:40 Tor: Ragnarok 3D - 17:40 Ubistvo u Orijent ekspresu - 17:00, 19:20, 21:40 Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) - 15:55 Čudovišta iz moje porodice 3D

13.12.2017.

Liga pravde 2D - 18:50, 21:10 Liga pravde 3D - 17:40, 20:00, 22:20 Crveni pas - 15:50 Kako ubiti Gantera - 18:30, 22:30 Družina iz džungle (sinhronizovano) - 15:45 Družina iz džungle (sinhronizovano) -14:45, 16:45 Matilda - 19:50 Opasne mame 2: Božić - 16:20, 20:20 Slagalica strave 8 - 17:50 The Books of Knjige: Slučajevi pravde - 22:00 Tor: Ragnarok - 20:10, 22:40 Tor: Ragnarok 3D - 17:40 Ubistvo u Orijent ekspresu - 17:00, 19:20, 21:40 Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) - 15:55 Čudovišta iz moje porodice 3D

14.12.2017.

Liga pravde 2D - 18:50, 21:10 Liga pravde 3D - 17:40, 20:00, 22:20 Crveni pas - 15:50 Kako ubiti Gantera - 18:30, 22:30 Družina iz džungle (sinhronizovano) - 15:45 Družina iz džungle (sinhronizovano) -14:45, 16:45 Matilda - 19:50 Opasne mame 2: Božić - 16:20, 20:20 Slagalica strave 8 - 17:50 The Books of Knjige: Slučajevi pravde - 22:00 Tor: Ragnarok - 20:10, 22:40 Tor: Ragnarok 3D - 17:40 Ubistvo u Orijent ekspresu - 17:00, 19:20, 21:40 Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) - 15:55 Čudovišta iz moje porodice 3D

DKSG - Dom kulture studentski grad


Bulevar dr Zorana Đinđića 179

011/2691-442

Repertoar

27.11.2017.

Mala sala 19.00 EFEKAT VODE r. Solvejg Anzbah, Žan Lik Gažet Francuska, 2016, 83’ 21.00 DOK OTVARAM OČI r. Lejla Buzid, drama Francuska, Belgija, Tunis, 2015, 94’

28.11.2017.

Mala sala 19.00 EFEKAT VODE r. Solvejg Anzbah, Žan Lik Gažet Francuska, 2016, 83’ 21.00 DOK OTVARAM OČI r. Lejla Buzid, drama Francuska, Belgija, Tunis, 2015, 94’

29.11.2017.

Mala sala 19.00 EFEKAT VODE r. Solvejg Anzbah, Žan Lik Gažet Francuska, 2016, 83’ 21.00 DOK OTVARAM OČI r. Lejla Buzid, drama Francuska, Belgija, Tunis, 2015, 94’

01.12.2017.

20.00, Mala sala BILI JEDNOM KALMICI U BEOGRADU Dokumentarni film r. Boško Milosavljević

03.12.2017.

PUTUJUĆI BIOSKOP - NOVI NEMAČKI FILMOVI 11-14. maj, Mala sala U saradnji sa Gete institutom u Beogradu ULAZ SLOBODAN 19.00 i 21.00 POZDRAVI IZ FUKUŠIME r. Doris Deri ul. Rozali Tomas, Kaori Momoi, Moše Kojen, Nami Kamata Nemačka, 2016, 104’

04.12.2017.

PUTUJUĆI BIOSKOP - NOVI NEMAČKI FILMOVI 11-14. maj, Mala sala U saradnji sa Gete institutom u Beogradu ULAZ SLOBODAN 19.00 4 KRALjA r. Tereza fon Elc ul. Moric Loi, Janis Nivener, Jela Haze Nemačka, 2015, 99’ 21.00 BABAI r. Visar Morina ul.

05.12.2017.

PUTUJUĆI BIOSKOP - NOVI NEMAČKI FILMOVI 11-14. maj, Mala sala U saradnji sa Gete institutom u Beogradu ULAZ SLOBODAN 19.00 DRŽAVA PROTIV FRICA BAUERA r. Lars Kraume ul. Burghart Klausner, Ronald Cerfeld Nemačka, 2015, 105’ 21.00 HRABAR PODUHVAT r. Kristijan Cibert ul. Florijan David Fic, Julija Košic Nemačka, 2014, 95’

06.12.2017.

PUTUJUĆI BIOSKOP - NOVI NEMAČKI FILMOVI 11-14. maj, Mala sala U saradnji sa Gete institutom u Beogradu ULAZ SLOBODAN 19.00 KO SAM JA - NIJEDAN SISTEM NIJE SIGURAN r. Baran Bo Odar ul. Tom Šiling, Elias M’Barek Nemačka, 2014, 106 21.00 FAK JU GETE r. Bora Dagtekin ul. Elijas M’Barek, Karolin Herfurt, Katja Riman Nemačka, 2013, 113

Dom omladine


Makedonska 22/IV

011/3220 127

Repertoar

Kolosej


T.C. Ušće

Repertoar

Palas Šumadija


Turgenjevljeva 6

011/3555-465

Repertoar

Roda cineplex


Požeška 83a

011/2545-260

Repertoar

Požeška 83a, tel. 2545-260

Tuckwood cineplex


Kneza Miloša 7

011/3236-517

Repertoar