Zatvori
  • 011info Belgrade guide English version
  • 011info Beogradski vodič

Kontakt

Poštovani posetioci,
Ova strana sadrži kontakt podatke zaposlenih na portalu 011INFO.COM kao i podatke same kompanije 011info.com doo.

Ukoliko želite:

  • da se reklamirate na www.011info.com
  • da izmenite postojeću prezentaciju
  • da nam pošaljete ponudu za saradnju
  • ili da nas jednostavno pohvalite,

izaberite jedan od dole navedenih sektora i kontaktirajte nas.

Rad sa novim klijentima
Marijana Janković

Telefon: 011/3615-701
Mobilni: 063/687-308
E-mail: marijana.jankovic@011info.com

Rad sa postojećim klijentima
Dina Radisavljević

Telefon: 011/3615-700
Mobilni: 063/687-203
E-mail: dina@011info.com

Dragana Stanković

Telefon: 011/3660-304
Mobilni: 060/0-687-001
E-mail: dragana.stankovic@011info.com


Svetlana Srećković

Telefon: 011/3660-304
Mobilni: 063/687-466
E-mail: svetlana@011info.com

Komercijala
Elmir Mehmedović

Mobilni: 063/687-146
E-mail: elmir@011info.com

Sandra Komljenović

Mobilni: 063/687-545
E-mail: sandra@011info.com


Luka Joksović

Mobilni: 063/687-312
E-mail: luka.joksovic@011info.com

Web Development
Predrag Mucić
Head Developer

Telefon: 011/3660-303
Mobilni: 063/687-388
E-mail: predrag@011info.com

Đorđe Trninić

Telefon: 011/3660-303
E-mail: office@011info.com


Goran Radišić

Telefon: 011/3660-303
E-mail: goran.radisic@011info.com

Odnosi sa javnošću
Ivan Minić
PR & Social Media Manager

Telefon: 011/3660-252
E-mail: ivan.minic@011info.com

Računovodstvo
Marija Novak
Office Manager

Telefon: 011/3660-254
E-mail: marija.novak@011info.com

Finansije
Sofija Starčević
Office Manager

Telefon: 011/3610-233
Mobilni: 063/687-297
E-mail: sofija.starcevic@011info.com

Top Management
Aleksandar Olujić
CEO

Telefon: 011/3660-253
E-mail: aleksandar@011info.com

Vlada Radivojević
General Manager

Telefon: 011/3660-253
E-mail: vlada@011info.com

Sedište

Adresa: Savska 31, 11000 Beograd, Srbija
PDV Obrazac
Obrazac za identifikaciju poslovnih partnera