REPERTOAR POZORIŠTA ZA DAN 07.07.2015    
 
AKADEMIJA 28 Nemanjina 28
011/3621-787

Ulaznice za predstave se kupuju na blagajni po ceni od 600 din.

 
ATELJE 212 Svetogorska 21
011/3247-342

 
BEOGRADSKO DRAMSKO POZORIŠTE Mileševska 64a
011/2837-000

Mileševska 64a
tel. 2837-000
radno vreme blagajne od 10 do 15h i od 17.30 do 20.30h

 
BITEF TEATAR Skver Mire Trailović 1
011/3243 108

Skver Mire Trailović 1
tel. 3220-608
Sve predstave su od 20h

 
BOŠKO BUHA Trg Republike 3
011/2632-855

Trg Republike 3
tel. 2632-887

REPERTOAR ZA JUN 2015.


SCENA ZA DECU


Sreda 3.6. 11h SNEŽANA I SEDAM PATULjAKA
Ustanova kulture „Vuk Karadžić“

Nedelja 7.6. 12h KIŠA
Ustanova kulture „Vuk Karadžić“

VEČERNjA SCENA

Ponedeljak 1.6. 20h KRČMARICA MIRANDOLINA
Ustanova kulture „Vuk Karadžić“

Utorak 2.6. 20h MAJSTORI, MAJSTORI
Ustanova kulture „Vuk Karadžić“

Sreda 3.6. 19.30h GOSPOĐA MINISTARKA
Ustanova kulture „Vuk Karadžić“

Ponedeljak 8.6. 19.30h GOSPOĐA MINISTARKA
Ustanova kulture „Vuk Karadžić“

Sreda 10.6. 20h 39 STEPENIKA
Ustanova kulture „Vuk Karadžić“

Utorak 23.6. 20h MAJSTORI, MAJSTORI
Ustanova kulture „Vuk Karadžić“

GOSTOVANjA Pozorišta BOŠKO BUHA

Nedelja 14.6. 12h MAGAREĆE GODINE
20h SAN LETNjE NOĆI
gostovanje na Pozorišnom maratonu u Somboru

Subota 27.6. MOJ ŽIVOT, priča o Isidori Dankan - saradnja sa FDU
učestvovanje na Festivalu monodrame

 
JUGOSLOVENSKO DRAMSKO POZORIŠTE Srpskih vladara 50
011/2644-447

Srpskih vladara 50
tel. 2644-447

 
MALO POZORIŠTE DUŠKO RADOVIĆ Aberdareva 1, Tašmajdanski park
011/3232-072, 3238-817

 
NARODNO POZORIŠTE BEOGRAD Francuska 3
011/2620-946

VELIKA SCENA

01. PON. MUZIKA JE... NADA... LjUBAV... SNAGA
19.00 dobrotvorni koncert povodom Svetskog dana deteta

02. UTO. ALEKSANDAR
19.30 balet u koreografiji Ronalda Savkovića

03. SRE. DERVIŠ I SMRT / 100-ta predstava
19.30 B. M. Mihiz / E. Savin, po romanu Meše Selimovića

04. ČET. USPAVANA LEPOTICA
19.30 balet P. I. Čajkovskog

05. PET. POSTMODERNI KABARE DOBROG VOJNIKA ŠVEJKA
19.30 A.Lukač po motivima J.Hašeka, gostuje Šabačko pozorište

06. SUB. NABUKO
19.30 opera Đuzepa Verdija

07. NED. 8. MEĐUNARODNI FESTIVAL MUZIKE I IGRE „AMADEUS“
12.00 nastup dobitnika prvih nagrada u kategorijama: balet i solo pevanje

19.30 SRPSKA TRILOGIJA
M. i S. Nikačević / S. Milanović, po romanu Stevana Jakovljevića

08. PON. POKOJNIK
19.30 komedija Branislava Nušića

09. UTO. SLIKA DORIJANA GREJA
19.30 balet u koreografiji Vladimira Logunova, prema romanu Oskara Vajlda

11.ČET. DON KIHOT
19.30 balet Ludviga Minkusa

12.PET. PUT U DAMASK
19.30 drama Augusta Strindberga

13.SUB. KARMEN
19.00 opera Žorža Bizea

14.NED. MAJKA HRABROST I NjENA DECA
19.30 drama Bertolta Brehta

15.PON. IZBIRAČICA
19.30 komedija Koste Trifkovića

16.UTO. USPAVANA LEPOTICA / sa gostom
19.30 balet P. I. Čajkovskog

17.SRE. ČAROBNA FRULA / PREMIJERA
19.30 opera V. A. Mocarta

18.ČET. KO TO TAMO PEVA
19.30 balet na muziku Vojislava Vokija Kostića

19.PET. IZBIRAČICA
19.30 komedija Koste Trifkovića

20.SUB. DAMA S KAMELIJAMA
19.30 melodrama Aleksandra Dime Sina

21.NED. ČAROBNA FRULA / SVETSKI DAN MUZIKE
19.30 opera V. A. Mocarta

22.PON. KIR JANjA
19.30 komedija Jovana Sterije Popovića

23.UTO. VELIKA DRAMA
19.30 drama Siniše Kovačevića

24.SRE. TOSKA / sa gostima
19.30 opera Đakoma Pučinija

25.ČET. KRCKO ORAŠČIĆ
19.30 balet Petra Iljiča Čajkovskog

26.PET. ANTIGONA
19.30 tragedija Sofokla

27.SUB. ATILA
19.30 opera Đuzepa Verdija

28.NED. TRUBADUR
19.30 opera Đuzepa Verdija

29.PON. KIR JANjA
19.30 komedija Jovana Sterije Popovića

30.UTO. GALA KONCERT
20.00


SCENA „RAŠA PLAOVIĆ“

01. PON. SEKSUALNE NEUROZE NAŠIH RODITELjA
20.30 drama Lukasa Berfusa

02. UTO. OGVOŽĐENA
20.30 drama Gorane Balančević

03. SRE. FESTIVAL DEČJEG DRAMSKOG STVARALAŠTVA
11.00 Predškolske ustanove „Dečji dani“

20.30 TESLA ILI PRILAGOĐAVANjE ANĐELA
drama Stevana Pešića

05. PET. XIX FESTIVAL KOREOGRAFSKIH MINIJATURA
14.00 Udruženje baletskih umetnika Srbije / SELEKCIJA FINALISTA

06. SUB. XIX FESTIVAL KOREOGRAFSKIH MINIJATURA
20.30 Udruženje baletskih umetnika Srbije / TAKMIČARSKI PROGRAM


07. NED. XIX FESTIVAL KOREOGRAFSKIH MINIJATURA
20.30 Udruženje baletskih umetnika Srbije / REVIJALNI PROGRAM

HAI (Boja sive) - Tarinof Dance Company (Japan), Mamoru Sakata i Maiko Sakata
TI - MASA Dance Company (Hrvatska), Aleksandra Mišić i Ognjen Vučinuć

08. PON. BELA KAFA
20.30 tragikomedija Aleksandra Popovića

09. UTO. USPAVANKA ZA VUKA NIČIJEG
20.30 Ksenija Popović / Bojana Mijović

10. SRE. MAGNETI
20.30 crna komedija Ivana Panića, gostuje Narodno pozorište Sombor

11. ČET. BIZARNO
20.30 crna komedija Željka Hubača

12. PET. MOJE NAGRADE
20.30 po romanu T.Bernharda, autorski projekat M.Pelević / S.Beštić, koprodukcija

13. SUB. NARODNA DRAMA
20.30 drama Olge Dimitrijević, gostuje Pozorište „Bora Stanković“, Vranje

14. NED. ARČIBALD RAJS
12.00 drama Ljubivoja Tadića, gostovanje Centra za strateške projekte, Beograd

20.30 ŽENSKI ORKESTAR
komedija Žana Anuja

15. PON. ZAGONETNE VARIJACIJE
20.30 drama Erika E. Šmita

16. UTO. ZLI DUSI
20.30 T. M. Rigonat, po romanu F. M. Dostojevskog

17. SRE. BELA KAFA
20.30 tragikomedija Aleksandra Popovića

18. ČET. ŽENIDBA
20.30 komedija Nikolaja V. Gogolja

19. PET. KNjIGA DRUGA
20.30 drama Branislava Nušića

20. SUB. TRUBE NA PLAŽI
20.00 koncert BBQ (BEOGRADSKI BRASS QUINTET)

21. NED. LAŽA I PARALAŽA
20.30 komedija Jovana Sterije Popovića

22. PON. VAŽNO JE ZVATI SE ERNEST
20.30 komedija Oskara Vajlda

23. UTO. MALI BRAČNI ZLOČINI
20.30 drama Erika E. Šmita

26.PET. LA DONNA IDEALE
20.00 kamerna muzika Respigija, Ravela, Berija i Šosona

27.SUB. SOLUNCI GOVORE
20.30 dokumentarna drama Antonija Đurića, gostujuća predstava


DOGAĐAJI
01.06.MUZIKA JE... NADA... LjUBAV... SNAGA, dobrotvorni koncert povodom Svetskog dana deteta, u 19 časova, Velika scena

03.06.FESTIVAL DEČJEG DRAMSKOG STVARALAŠTVA, Predškolske ustanove „Dečji dani“, u 11 časova, Scena „Raša Plaović“

03.06.DERVIŠ I SMRT / 100-ta predstava, B. M. Mihiz / E. Savin, po romanu Meše Selimovića, Velika scena

05.06.POSTMODERNI KABARE DOBROG VOJNIKA ŠVEJKA, A. Lukač po motivima J. Hašeka, gostuje Šabačko pozorište, Velika scena XIX FESTIVAL

05-07.06. KOREOGRAFSKIH MINIJATURA, Udruženje baletskih umetnika Srbije, Scena „Raša Plaović“ 05.06. SELEKCIJA FINALISTA (ulaz slobodan), u 14 časova
06.06. TAKMIČARSKI PROGRAM, u 20.30 časova
07.06.REVIJALNI PROGRAM, u 20.30 časova
HAI (Boja sive) - Tarinof Dance Company (Japan), Mamoru Sakata i Maiko Sakata TI - MASA Dance Company (Hrvatska), Aleksandra Mišić i Ognjen Vučinuć

07.06.8. MEĐUNARODNI FESTIVAL MUZIKE I IGRE „AMADEUS“, nastup dobitnika prvih nagrada u kategorijama: balet i solo pevanje, u 12 časova, Velika scena

10.06.MAGNETI, crna komedija Ivana Panića, gostuje Narodno pozorište Sombor, Scena „Raša Plaović“

13.06.NARODNA DRAMA, drama Olge Dimitrijević, gostuje Pozorište „Bora Stanković“ Vranje, Scena „Raša Plaović“

16.06. USPAVANA LEPOTICA, balet P.I.Čajkovskog, gostuje Denis Nedak, prvak Nacionalne opere Ukrajine „T. Ševčenko“, Velika scena

17.06. ČAROBNA FRULA / PREMIJERA, opera V. A. Mocarta, Velika scena

20.06.TRUBE NA PLAŽI, koncert BBQ (BEOGRADSKI BRASS QUINTET), u 20 časova, Scena „Raša Plaović“

24.06. TOSKA, opera Đakoma Pučinija, gostuju Mikaela Karozi i Karlo Guelfi (Italija), Velika scena

26.06.LA DONNA IDEALE, kamerna muzika Respigija, Ravela, Berija i Šosona, u 20 časova, Scena „Raša Plaović“

30.06. GALA KONCERT, u 20 časova, Velika scena


GOSTOVANjA

05.06. BELA KAFA | MNT FEST, Skoplje, Makedonija 18.06. BIZARNO | Pozorišni maraton, Sombor

25.06. NARODNI POSLANIK | Bucini dani, Aleksandrovac 26.06. MOJE NAGRADE | Festival monodrame i pantomime, Zemun

27.06. MOJE NAGRADE | INFANT, Novi Sad

28.06.BELA KAFA | Višegrad, Bosna i Hercegovina

06.i 07.07. ANTIGONA | Kurium, Kipar

 
OPERA I TEATAR MADLENIANUM Glavna 32, Zemun
011/316-2533

Adresa: Glavna 32, Zemun
Telefon: 011/316-2533

 
PALAS ŠUMADIJA TEATAR Turgenjeva 5
011/3555-465

 
POZORIŠTE LUTAKA PINOKIO Karađorđeva 9 , Zemun
011/2691-715

Karađorđeva 9 , Zemun
Tel: 011/2691-715

 
POZORIŠTE NA TERAZIJAMA Terazije 29
011/330-26-23 , 322-99-43

Radno vreme blagajne:
Utorak – subota: od 13 do 19.30 časova
Nedelja: od 17 do 19.30 časova
Telefoni blagajne: 3229-943
Marketing i organizovane posete: 3245-316, 3302-622
Beograd, Terazije 29
www.pozoristeterazije.com
Facebook: Pozoriste na Terazijama
Twitter: TerazijeTheatre

 
POZORIŠTE SLAVIJA Svetog Save 16-18
011/436-995 i 437-395

Svetog Save 16-18
tel. 436-995 i 437-395
Sve predstave su od 20h

 
TEATAR 78 Resavska 78
+381 11 3615 307

Tradicionalna revija dečijeg pozorišnog stvaralaštva Dramskog studija "Ogledala“, zvanično će početi 6. juna u pozorištu "Teatar 78", predstavom "Cirkus".

U okviru ove revije koja će trajati do 14. juna, ljubitelji dečijeg pozorišta imaće prilike da u "Teatru 78" gledaju sledeće predstave koje su pripremili polaznici Dramskog studija "Ogledala ": "Cirkus", "Zona Zamfirova" i "Lajanje na zvezde“.



U okviru revije, biće održana i prva “Berza ručnih radova”, u foajeu „Teatra 78“, tokom vikenda, 6 - 7. i 13-14. juna, od 12h do 20h.


„Berza ručnih radova“ ima za cilj da predstavi i promoviše rukotvorce čiji su radovi maštoviti, kreativni, originalni i kvalitetni, a svi posetioci „Teatra 78“ imaće priliku da kupe izložene unikatne predmete, po povoljnim cenama.

 
ZVEZDARA TEATAR Milana Rakića 38
011/2414-527

Milana Rakića 38
tel. 419-664, 414-527
radno vreme blagajne radnim danima od 9 do 15h, subotom od 11 do 15h, nedeljom od 11 do 13h, i dva sata pre početka predstave

 
..:: Nazad ::..
ZRELO DOBA POČETNA