REPERTOAR POZORIŠTA ZA DAN 20.04.2014    
 
AKADEMIJA 28 Nemanjina 28
011/3621-787

Scena AKADEMIJE 28-POZORIŠNE PREDSTAVE:

10.04. četvrtak 20h - LUDA ŽURKA

11.04. petak 20h - STRAH OD LJUBAVI

12.04. subota 20h - SAMO DA ZNAŠ KOLIKO TE VOLIM

 
ATELJE 212 Svetogorska 21
011/3247-342

 
BEOGRADSKO DRAMSKO POZORIŠTE Mileševska 64a
011/2837-000

Mileševska 64a
tel. 2837-000
radno vreme blagajne od 10 do 15h i od 17.30 do 20.30h

Scena "Rade Marković" ( 20h)

4. Eling, Sajmon Bent
5. Transilvanija, D. Nikolić
7. Sviraj to ponovo Sem, Vudi Alen
8. Harold i Mod, Kolin Higins
10. Smrt trgovačkog putnika, Artur Miler
12. Sve o mojoj majci, Pedro Almodovar
15. Falsifikator, G. Marković
16. Let iznad kukavičjeg gnezda, Ken Kizi
17. Sviraj to ponovo Sem, Vudi Alen
19. Harold i Mod, Kolin Higins
22. Luna - park, Aleksandar Jugović
25. Transilvanija, D. Nikolić
26. Smrt trgovačkog putnika, Artur Miler
27. Doktor D, Goran Marković
28. Kelerabe su zdrave, Milica Kralj
30. Luna - park, Aleksandar Jugović
31. Luna - park, Aleksandar Jugović

Nova scena (20.30h)

2. Ne igraj na Engleze, V. Đurđević
3. Nedelja: Juče, danas, sutra, Ognjen Obradović
6. Mleko, Vasilis Kacikonuris
9. Zečja jama, David Lindsay Abaire
11. Mobilni, Sergi Babel
16. Mesec u plamenu, S. Domazet
17. Usamljeni zapad, Martin Mekdona
20. Ne igraj na Engleze, V. Đurđević
21. Nedelja: Juče, danas, sutra, Ognjen Obradović
24. Oskar i mama Roz, Erik Emanuel Šmit
25. Igra parova, M. Zupančič
28. Drekavac, Maja Todorović
29. Ne igraj na Engleze, V. Đurđević
31. Nedelja: Juče, danas, sutra, Ognjen Obradović

 
BITEF TEATAR Skver Mire Trailović 1
011/3243 108

Skver Mire Trailović 1
tel. 3220-608
Sve predstave su od 20h

1. Refleksije
2. Refleksije u 16, 18, I 20h
3. Magično popodne u 18 i 20h
16. Yesterday – seti se da zaboraviš
18. Patriotic hypermarket
19. prst
21. this is not a love story
22. Yesterday – seti se da zaboraviš
23. Ja i ti
24. izopačeni
27. Radnici umiru pevajući
28. Muškarčine
29. Actos de amor perdidos
30. Fakebook

 
BOŠKO BUHA Trg Republike 3
011/2632-855

Trg Republike 3
tel. 2632-887

Dečija scena

1. Petar Pan u 11h
2. Petar Pan u 12h
3. Tom Sojer i đavolja posla u 12h
5. Škola rokenrola u 12h
6. Škola rokenrola u 12h
7. Škola rokenrola u 12h
9. Vasilisa prekrasna u 12h
10. Mala sirena u 12h
11. Mala sirena u 11h
12. Snežna kraljica u 11h
14. Škola rokenrola u 12h
15. Snežana i sedam patuljaka u 11h
16. Snežana i sedam patuljaka u 12h
17. Petar Pan u 12h
18. Petar Pan U 11h
21. Mala sirena u 11h
22. Vasilisa Prekrasna U 11h
23. Vasilisa Prekrasna u 12h
24. Snežana i sedam patuljaka u 12h
25. Snežana i sedam patuljaka u 11h
27. Mala sirena u 11h
28. Carev zatočnik u 11h
29. Snežna kraljica u 11h
30. Snežna kraljica u 12h
31. Carev zatočnik u 12h

Večernja scena (20h)

11. Svojta
16. Krčmarica mirandolina
17. Krčmarica mirandolina
18. Iza kulisa
20. Iza kulisa
27. Instant seksualno vaspitanje
29. Igra u tami
31. Instant seksualno vaspitanje

 
JUGOSLOVENSKO DRAMSKO POZORIŠTE Srpskih vladara 50
011/2644-447

Srpskih vladara 50
tel. 2644-447

Scena "Ljuba Tadić" (20h)

2. Otelo, Vilijam Šekspir
3. Tako je moralo biti, B. Nušić
5. Mletački trgovac, Vilijam Šekspir, 150. predstava
6. Metamorfoze, po Ovidiju
8. Rođeni u YU
9. Nije smrt biciklo (da ti ga ukradu), Biljana Srbljanović
10. Otelo, Vilijam Šekspir
13. Sumnjivo lice, Branislav Nušić
15. Otelo, Vilijam Šekspir
17. Nije smrt biciklo (da ti ga ukradu), Biljana Srbljanović
18. Metamorfoze, po Ovidiju
19. Rođeni u YU
22. Don Krsto, V. Ognjenović
23. Skakavci, B. Srbljanović
24. Šine, Milena Marković
28. Otelo, Vilijam Šekspir
30. Tartif, Ž. B. P. Molijer
31. Šine, Milena Marković

Teatar "Bojan Stupica" (20.30h)

2. Otelo, Vilijam Šekspir
3. Tako je moralo biti, B. Nušić
5. Mletački trgovac, Vilijam Šekspir, 150. predstava
6. Metamorfoze, po Ovidiju
8. Rođeni u YU
9. Nije smrt biciklo (da ti ga ukradu), Biljana Srbljanović
10. Otelo, Vilijam Šekspir
13. Sumnjivo lice, Branislav Nušić
15. Otelo, Vilijam Šekspir
17. Nije smrt biciklo (da ti ga ukradu), Biljana Srbljanović
18. Metamorfoze, po Ovidiju
19. Rođeni u YU
22. Don Krsto, V. Ognjenović
23. Skakavci, B. Srbljanović
24. Šine, Milena Marković
28. Otelo, Vilijam Šekspir
30. Tartif, Ž. B. P. Molijer
31. Šine, Milena Marković

 
MALO POZORIŠTE DUŠKO RADOVIĆ Aberdareva 1
011/3232-072, 3238-817

Adresa: Goce Delčeva 1 11000 Novi Beograd
Telefon: 011/32 32 072

Dečija scena

1. Veštice U 11:00
2. Alisa u zemlji čuda u 17:00
3. Lažeš Melita U 12:00
5. Lažeš Melita u 10:30
6. Veštice U 11:00
7. Alisa u zemlji čuda u 11:00
8. Lažeš Melita u 10:30
9. Veštice u 17:00
10. Anderenovi kuvari u 12:00
12. Pinokio U 10:30
13. Strašne priče braće Grim u 11:00
14. Strašne priče braće Grim u 11:00
15. Krcko Oraščić u 10:30
16. Svet jednog cveta u 17:00
17. Čudne ljubavi u 12:00
19. Pinokio u 10:30
20. Čudne ljubavi u 10:30
21. Mala sirena u 11:00
23. Prugasti mačak i gospođica lasta u 17:00
24. Prugasti mačak i gospođica lasta u 12:00
26. Mala sirena u 11:00
27. Mala sirena u 11:00
30. Mali princ u 11:00
31. Krcko Oraščić U 11:00

Scena za mlade

5. Buđenje proleća
6. Buđenje proleća
7. Tinejdž klub/Istine o odrastanju
8. Pola-pola
12. Pet dečaka u 19h
13. Srce jednog boksera
14. Okamenjeni princ
15. Miljakovac, to jest Novi Zeland
19. Tinejdž klub/Istine o odrastanju
26. Okamenjeni princ
27. Miljakovac, to jest Novi Zeland
28. Mi deca sa stanoce zoo
29. Pet dečaka

 
NARODNO POZORIŠTE BEOGRAD Francuska 3
011/2620-946

REPERTOAR VELIKA SCENA

01. SUB. KIR JANjA
19.30 komedija Jovana Sterije Popovića

02. NED. MIZANTROP
19.30 komedija Ž. B. P. Molijera

03. PON. IN HOC SIGNO...
19.30 opera don Marka Frisine

04. UTO. PETAR PAN
19.00 balet u koreografiji Brusa Stajvela

05. SRE.
12.00 DODELA NAGRADE „MEŠA SELIMOVIĆ”

19.30 SRPSKA TRILOGIJA
M. i S. Nikačević / S. Milanović, po romanu Stevana Jakovljevića

06. ČET. LjUBAVNI NAPITAK
19.30 opera Gaetana Donicetija

08. SUB. SEVILjSKI BERBERIN
19.30 opera Đoakina Rosinija

09. NED. IZBIRAČICA
19.30 komedija Koste Trifkovića

10. PON. DUNDO MAROJE
19.30 komedija Marina Držića, gostuje Kruševačko pozorište

11. UTO. HENRI ŠESTI
19.30 drama Vilijama Šekspira

14. PET. KIR JANjA
19.30 komedija Jovana Sterije Popovića

15. SUB. TRUBADUR
19.30 opera Đuzepa Verdija

16. NED. POKONDIRENA TIKVA
19.30 komedija Jovana Sterije Popovića

17. PON. SVEČANA AKADEMIJA
13.00 povodom 10 godina pogroma na Kosovu i Metohiji
19.30 KRCKO ORAŠČIĆ / PRETPREMIJERA
balet Petra Iljiča Čajkovskog

18. UTO. KRCKO ORAŠČIĆ / PREMIJERA
19.30 balet Petra Iljiča Čajkovskog

19. SRE. 100 GODINA POSLE
20.00 koncert Hora „Kir Stefan“, povodom 100 godina od smrti S. S. Mokranjca

20. ČET. KRCKO ORAŠČIĆ
19.30 balet Petra Iljiča Čajkovskog

21. PET. KJOGEN: PUŽ (KAGJU) / RITAM PREVARE (JOBIKOE)
20.00 gostovanje Okura škole, Javnog Nogaku udruženja iz Japana

22. SUB.
12.00 DODELA NAGRADE „ŽANKA STOKIĆ”
20.00 KJOGEN: PUŽ (KAGJU) / RITAM PREVARE (JOBIKOE)
gostovanje Okura škole, Javnog Nogaku udruženja iz Japana

23. NED. DERVIŠ I SMRT
19.30 B. M. Mihiz / E. Savin, po romanu Meše Selimovića

24. PON. HENRI ŠESTI
19.30 drama Vilijama Šekspira

25. UTO. KRCKO ORAŠČIĆ
19.30 balet Petra Iljiča Čajkovskog

27. ČET. KO TO TAMO PEVA
19.30 balet na muziku Vojislava Vokija Kostića

28. PET. VELIKA DRAMA
19.30 drama Siniše Kovačevića

29. SUB. KARMEN
19.00 opera Žorža Bizea

30. NED. MIZANTROP
19.30 komedija Ž. B. P. Molijera

31. PON. DAMA S KAMELIJAMA Sina
19.30 melodrama Aleksandra Dime

01. UTO. KRCKO ORAŠČIĆ
19.30 balet Petra Iljiča Čajkovskog

02. SRE. TOSKA / PREMIJERA
19.30 opera Đakoma Pučinija

03. ČET. KRALjICA MARGO Bregovića
19.30 balet na muziku Gorana

04. PET. POKOJNIK
19.30 komedija Branislava Nušića

05. SUB. TOSKA
19.30 opera Đakoma Pučinija

DOGAĐAJI

01.03. POSLEDNjA PESMA / gostovanje , jednočinka Anite Panić, predstava povodom 70 godina od smrti Jovana Dučića, u produkciji
Balkan filma, Udruženja dramskih umjetnika Republike Srpske i Drina filma; podržano od strane Predstavništva Republike
Srpske u Srbiji i Ministarstva prosvijete i kulture Republike Srpske, Scena „Raša Plaović“

05.03. DODELA NAGRADE „MEŠA SELIMOVIĆ”, u 12 časova, Velika scena

08.03. KRSTARENjE SA MARINOM NA „BRODU 3 U 1“, koncertna predstava za decu i roditelje,
u 12 časova, Scena „Raša Plaović“

09.03. U ČAST ŽENI, operski koncert u organizaciji Asocijacije „Žena+“, u 12 časova, Scena „Raša Plaović”

10.03. DUNDO MAROJE, komedija Marina Držića, gostuje Kruševačko pozorište, Velika scena

12.03. HUMANITARNI KONCERT ZA BORBU PROTIV RAKA, u izvođenju solista Opere, Scena „Raša Plaović”

15.03. ONE NIGHT SHOW, povodom proslave 5 godina Profesionalnog udruženja baleta Srbije

15.03. OTVORENA VRATA NARODNOG POZORIŠTA, u 12časova
u 19.30 časova, Scena „Raša Plaović”

17.03. SVEČANA AKADEMIJA, povodom 10 godina pogroma na Kosovu i Metohiji, u organizaciji Kancelarije za Kosovo i
Metohiju, u 13 časova, Velika scena

18.03. KRCKO ORAŠČIĆ / PREMIJERA, balet Petra Iljiča Čajkovskog, Velika scena

19.03. 100 GODINA POSLE, koncert Hora „Kir Stefan“ povodom 100 godina od smrti Stevana Mokranjca,
u 20 časova, Velika scena

20.03. PROMOCIJA „HRONIKE SELA“, u organizaciji Kulturno-prosvetne zajednice Srbije, u 12 časova, Scena „Raša Plaović”

21.03. PESNIČKO PODNE, povodom Svetskog dana poezije, u organizaciji Zadužbine „Dositej Obradović“,
u 12 časova, Scena „Raša Plaović”

21. i 22.03. KJOGEN: PUŽ (KAGJU) / RITAM PREVARE (JOBIKOE), gostovanje Okura škole, Javnog Nogaku udruženja iz Japana,
u 20 časova, Velika scena

22.03. DODELA NAGRADE „ŽANKA STOKIĆ”, u 12 časova, Velika scena

02.04. TOSKA / PREMIJERA / proslava 20 godina umetničkog rada Jasmine Trumbetaš-Petrović,
opera Đakoma Pučinija, Velika scena


MART 2014.

SCENA „RAŠA PLAOVIĆ”

01. SUB. POSLEDNjA PESMA / gostovanje
20.30 jednočinka Anite Panić o poslednjim danima Jovana Dučića

02. NED. NESPORAZUM
20.30 drama Albera Kamija

03. PON. ZAGONETNE VARIJACIJE
20.30 drama Erika E. Šmita

04. UTO. ŽENIDBA
20.30 komedija Nikolaja V. Gogolja

05. SRE. STAKLENA MENAŽERIJA
20.30 drama Tenesija Vilijamsa

06. ČET. KOVAČI
20.30 komedija Miloša Nikolića

07. PET. ŽENSKI ORKESTAR
20.30 komedija Žana Anuja

8. SUB. KRSTARENjE SA MARINOM NA „BRODU 3 U 1“
12.00 koncertna predstava za decu i roditelje

20.30 TESLA ILI PRILAGOĐAVANjE ANĐELA
drama Stevana Pešića

09. NED. U ČAST ŽENI
12.00 operski koncert u organizaciji Asocijacije „Žena+“

20.30 MALI BRAČNI ZLOČINI
drama Erika E. Šmita

10. PON. VAŽNO JE ZVATI SE ERNEST
20.30 komedija Oskara Vajlda

11. UTO. BIZARNO
20.30 crna komedija Željka Hubača

12. SRE. HUMANITARNI KONCERT ZA BORBU PROTIV RAKA
20.30 u izvođenju solista Opere

13. ČET. HASANAGINICA
20.30 drama Ljubomira Simovića

15. SUB. ONE NIGHT SHOW
19.30 povodom proslave 5 godina Profesionalnog udruženja baleta Srbije

16. NED. IGRAJUĆI ŽRTVU
20.30 komedija Vladimira i Olega Presnjakova

17. PON. VAŽNO JE ZVATI SE ERNEST
20.30 komedija Oskara Vajlda
19.30 balet Petra Iljiča Čajkovskog

18.UTO. KOVAČI
20.30 komedija Miloša Nikolića

19. SRE. HEDA GABLER
20.30 drama Henrika Ibzena

20. ČET. PROMOCIJA „HRONIKE SELA“
12.00 u organizaciji Kulturno-prosvetne zajednice Srbije

20.30 TESLA ILI PRILAGOĐAVANjE ANĐELA
drama Stevana Pešića

21. PET. PESNIČKO PODNE
12.00 povodom Svetskog dana poezije, u organizaciji Zadužbine „Dositej

Obradović“

20.30 NAŠI SINOVI
drama Vojislava Jovanovića Maramboa

22. SUB. OGVOŽĐENA
20.30 drama Gorane Balančević

23. NED. BIZARNO
20.30 crna komedija Željka Hubača

24. PON. LAŽA I PARALAŽA
20.30 komedija Jovana Sterije Popovića

25. UTO. ŽENSKI ORKESTAR
20.30 komedija Žana Anuja

26. SRE. HEDA GABLER
20.30 drama Henrika Ibzena

27. ČET. MALI BRAČNI ZLOČINI
20.30drama Erika E. Šmita

28. PET. STAKLENA MENAŽERIJA
20.30 drama Tenesija Vilijamsa

29. SUB. ZAGONETNE VARIJACIJE
20.30 drama Erika E. Šmita

30. NED. USPAVANKA ZA VUKA NIČIJEG
20.30 Ksenija Popović / Bojana Mijović

31. PON. NAŠI SINOVI
20.30 drama Vojislava Jovanovića Maramboa

01. UTO. ZLI DUSI
20.30 T. M. Rigonat, po romanu F. M. Dostojevskog

02. SRE. ZLI DUSI
20.30 T. M. Rigonat, po romanu F. M. Dostojevskog

03. ČET. NAŠI SINOVI
20.30 drama Vojislava Jovanovića Maramboa

04. PET. IGRAJUĆI ŽRTVU
20.30 komedija Vladimira i Olega Presnjakova

GOSTOVANjA

03.03. ŽENSKI ORKESTAR | Obrenovac
13.03. BIZARNO | Šabac
19.03. HENRI ŠESTI | Bursa, Turska
24.03. IZBIRAČICA | Dani komedije u Jagodini
26.03. SEKSUALNE NEUROZE NAŠIH RODITELjA | Studentski grad
27.03. KOVAČI | Kulturni centar „Čukarica”

 
OPERA I TEATAR MADLENIANUM Glavna 32, Zemun
011/316-2533

Adresa: Glavna 32, Zemun
Telefon: 011/316-2533

Velika scena (19.30h)

8. Neobični resital Stefana Milenkovića, koncert Stefana Milenkovića u 20h
20. Rebeka, mjuzikl, M. Kunce, S. Levai
24. Pajaci, opera, R. Leonkavalo
27. Doručak kod Tifanija, drama, T. Kapot
28. Kopriva, kopriva, dečja operica, Ivica Klemenc u 18h
29. Čarobna frula (skraćena verzija), opera V. A. Mocarta u 17.30h

Mala scena (20h)

6. Pjero mesečar / Lenc, muzičko-dramska groteska, A. Šonbert, G, Bihner, premijera
10. Pjero mesečar / Lenc, muzičko-dramska groteska, A. Šonbert, G, Bihner, prva repriza
11. Čekaj me na nebu, ljubavi moja, Drama Salvador Dali i Gala
14. Ispovest Dmitrija Karamazova, monodrama, adaptacija dela romana F.M.Dostojevskog, igra Nebojša Dugalić
18. Ispovest Dmitrija Karamazova, monodrama, adaptacija dela romana F.M.Dostojevskog, igra Nebojša Dugalić
30. Frida Kalo, S. Domazet, režija Ivana Vujić

 
PALAS ŠUMADIJA TEATAR Turgenjeva 5
011/3555-465

Repertoar za deciju scenu

6.10. u 12h Premijera predstave Zakon šume
13.10. u 12h prva repriza predstave cBoža pustolovac
20.10. u 12h predstava Audicija za pravog gusara
27.10. u 12h predstava Robin lud

Promotivna cena ulaznice: dve ulaznice 350 rsd + besplatni DVDsa
crtanim filmom

 
POZORIŠTE LUTAKA PINOKIO Karađorđeva 9 , Zemun
011/2691-715

Karađorđeva 9 , Zemun
Tel: 011/2691-715

 
POZORIŠTE NA TERAZIJAMA Terazije 29
011/330-26-23 , 322-99-43

Repertoar za JANUAR 2014.

Velika scena

Sreda 15.01. E. Karbaljido: DVA MIRISA RUŽE, muzička melodrama u režiji Slavenka Saletovića

Četvrtak 16.01. J.S.Popović-M.B.Bajaga: ŽENIDBA I UDADBA, mjuzikl u adaptaciji i režiji Vlade Lazića

Petak 17.01. S. Sremac-K.Mladenović-M.Grubić: ZONA ZAMFIROVA, mjuzikl u režiji Kokana Mladenovića

Subota 18.01. P.Stoun-B.Meril-Dž.Stajn: NEKI TO VOLE VRUĆE

Nedelja 19.01. Po motivima romana Nikosa Kazancakisa „GRK ZORBA“, muzička drama u režiji Mihaila Vukobratovića

Utorak 21.01. Po motivima pripovetke ”Makar Čudra” M.Gorkog: CIGANI LETE U NEBO, mjuzikl u režiji Vlade Lazića

Sreda 22.01. J.S.Popović-M.B.Bajaga: ŽENIDBA I UDADBA, mjuzikl u adaptaciji i režiji Vlade Lazića

Četvrtak 23.01. S. Sremac-K.Mladenović-M.Grubić: ZONA ZAMFIROVA, mjuzikl u režiji Kokana Mladenovića

Petak 24.01. . Bulatović-N.Drakulić: GLAVO LUDA, mjuzikl u režiji Nikole Bulatovića

Subota 25.01. ČIKAGO, mjuzikl u režiji Kokana Mladenovića

Nedelja 26.01. J.S.Popović-M.B.Bajaga: ŽENIDBA I UDADBA, mjuzikl u adaptaciji i režiji Vlade Lazića

Sreda 29.01. M.Bruks-T.Mihen:PRODUCENTI, mjuzikl u režiji Juga Radivojevića

Četvrtak 30.01. S. Sremac-K.Mladenović-M.Grubić: ZONA ZAMFIROVA, mjuzikl u režiji Kokana Mladenovića

Petak 31.01. Po motivima pripovetke ”Makar Čudra” M.Gorkog: CIGANI LETE U NEBO, mjuzikl u režiji Vlade Lazića


Kabaretska scena

Utorak 28.01. BOEMSKO VEČE U KAFEU TERAZIJE, kabare Radeta Marjanovića

Sve predstave na Velikoj sceni počinju u 19.30 časova

Radno vreme blagajne:
Utorak – subota: od 13 do 19.30 časova
Nedelja: od 17 do 19.30 časova
Telefoni blagajne: 3229-943
Marketing i organizovane posete: 3245-316, 3302-622
Beograd, Terazije 29
www.pozoristeterazije.com
Facebook: Pozoriste na Terazijama
Twitter: TerazijeTheatre

 
POZORIŠTE SLAVIJA Svetog Save 16-18
011/436-995 i 437-395

Svetog Save 16-18
tel. 436-995 i 437-395
Sve predstave su od 20h

2. Perverzije u Čikagu, D. Memet
3. Reče mi jedan čoek,ćeraćemo se još kad budem mlađi, Matija Bećković/Petar Božović
4. Slobodne žene balkanske, Ljiljana Lašić
5. Dogodine u isto vreme, Bernard Slejd
6. Nek mu je laka crna zemlja, V. Crnčević Basara
7. Amerikanac u Beogradu, Branislav Nušić
8. Zvezde i talenti, M. Kameloti /Rade Vukotić
9. Karakoz, M. Auezov/K. Kasimov, Kazahstan, XII međunarodni pozorišni festival "Slavija 2013"
10. Neka bude umetnost, Ronald Rand, SAD, XII međunarodni pozorišni festival "Slavija 2013"
11. Enciklopedija izgubljenog vremena, Slobodan Šnajder, Crna Gora, XII međunarodni pozorišni festival "Slavija 2013"
12. Medeja, Euridip / Ljupčo Gjorgievski, Bugarska, XII međunarodni pozorišni festival "Slavija 2013"
13. Pasulj, Elin Rahnev, Ljupčo Gjorgievski, Bugarska/Makedonija, XII međunarodni pozorišni festival "Slavija 2013"
14. Fragmenti od gline - Gilgameš, Tarek Riahi, Maroko, XII međunarodni pozorišni festival "Slavija 2013"
15. Narodni poslanik, Branislav Nušić, Srbija, XII međunarodni pozorišni festival "Slavija 2013"
16. Druga smrt Jovanke Orleanke, Stefan Tsanev / Nic Ularu, Rumunija, XII međunarodni pozorišni festival "Slavija 2013"
17. Kako smo voleli druga Tita, Radoslav Dorić
18. Slobodne žene balkanske, Ljiljana Lašić
19. Lovci na miraz, Rade Vukotić
20. Dogodine u isto vreme, Bernard Slejd
21. Cimeri, Rade Vukotić, 50. izvođenje
22. Obično veče, Milan Lane Gutović
23. CABAres CABArei, Zijah Sokolović
24. Kvartet, Ronald Harvud
25. Sladak kupus s ovčetinu pa izvolte na samoubistvo, Slavko Simić/Nikola Simić
26. Kuća bez prozora, Ljiljana Lašić / Vladimir Lazić
27. Vlast, Branislav Nušić
28. Ne šetaj se gola, Žorž Fejdo, Veljko Mićunović
29. Kirija, Branislav Nušić / Radoslav Dorić
30. Glumac je glumac, Zijah Sokolović, premijera
31. Jasmin na stranputici, Ljiljana Lašić

 
TEATAR 78 Resavska 78
+381 11 3615 307

02.11. subota 17 č. VUKAŠIN I CRVENKAPICA Teatar 78 350 din.

03.11. nedelja 12 č. JEŽEVA KUĆICA Teatar 78 350 din.

09.11. subota 17 č. ŠTRUMFETA NA ZRNU GRAŠKA Teatar na Savi 350 din

10.11. nedelja 12 č. VESELI INDIJANCI Teatar na Savi 350 din

16.11. subota 17 č. ŠUMA ČUDA Teatar 78 350 din.

17.11 nedelja 12 č. UŠEĆERENA PEPELjUGA Teatar 78 350 din.

23.11. subota 17 č. POBUNA IGRAČAKA Teatar 78 350 din.

24.11. nedelja 12 č. IZA DUGE Teatar 78 350 din.

30.11. subota 10-20č. SVURF-Savskovenački urban fest Teatar 78 slobodan ulaz

01.12. nedelja 10-20č. SVURF- Savskovenački urban fest Teatar 78 slobodan ulaz

07.12. subota 17 č. VUKAŠIN I CRVENKAPICA Teatar 78 350 din.

08.12. nedelja 12 č. AVANTURE BOĆE ZLOĆE Teatar 78 350 din.

14.12. subota 17 č. ZEMLjA DEMBELIJA Teatar 78 350 din.

15.12. nedelja 12 č. ŠUMA ČUDA Teatar 78 350 din.

 
ZVEZDARA TEATAR Milana Rakića 38
011/2414-527

Milana Rakića 38
tel. 419-664, 414-527
radno vreme blagajne radnim danima od 9 do 15h, subotom od 11 do 15h, nedeljom od 11 do 13h, i dva sata pre početka predstave

Scena Danilo Bata Stojković (20h)

9. Kumovi, Dušan Kovačević
16. Kumovi, Dušan Kovačević
20. Kumovi, Dušan Kovačević
22. Život u tesnim cipelama, Dušan Kovačević
28. Kumovi, Dušan Kovačević
29. Život u tesnim cipelama, Dušan Kovačević
30. Suze su OK, Mirjana Bobić Mojsilović


Nova scena (20.30h)

7. Sokin (zet) i Bosina (snaja), dr Milica Konstantinović
8. Večera budala, F. Veber
9. Boing-boing, Mark Kamoleti
10. Čorba od kanarinca, Milopš Radović
12. Putujuće pozorište Šopalović, Ljubomir Simović
14. Generalna proba samoubistva, Dušan Kovačević
15. Dobrodošli u Srbiju, D. Jovanović
16. Večera budala, F. Veber
17. Čigra, Viktor Lanu
19. Ljubavnik velikog stila, Rej Kuni
21. Dobrodošli u Srbiju, D. Jovanović
22. Grupna terapija, Srđan Jovanović
23. Boing-boing, Mark Kamoleti
24. Boing-boing, Mark Kamoleti
28. Pozovi M radi užitka, Mirjana Bobić Mojsilović
29. Čorba od kanarinca, Milopš Radović
30. Generalna proba samoubistva, Dušan Kovačević

 
..:: Nazad ::..
CARDS PRINT DOO

ZRELO DOBA POČETNA