Zatvori
  • 011info Belgrade guide English version
  • 011info Beogradski vodič

Satelitska frekvencija

Dobrodošli na stranu „TV program“ satelitskih kanala.
Upoznati ste sa TV programom History Channel-a i spremili ste se da gledate dobar dokumentarac, ali voleli biste da znate kada je utakmica španske lige na Sport klubu?
Vaša omiljena serija „se daje“ na Fox Life-u, ali ne znate u koje vreme?
Zove Vas prijatelj i kaže Vam da će danas biti reportaža o Južnoj Americi na Travel Channel-u ali ne znate tačno vreme?
Ako i Vi ponekada tragate za odgovorima na ovakva pitanja onda ste na pravom mestu.
Na ovoj strani možete pogledati dnevni TV program satelitskih kanala; od TV programa Discovery kanala , preko National Geographic-a, do Eurosporta, …
Uzmite omiljeno piće, neke grickalice, zavalite se u fotelju, i uživajte!

DNEVNI TV PROGRAM KANALA SATELITSKE FREKVENCIJE 20.05.2019.

Pink family


20.05.2019.

06:00 Heroji

07:00 Sajnfeld

08:00 Dr Haus

09:00 Život na Marsu

10:00 Zajednica

10:00 Vil i Grejs

11:00 Ubistvo

12:00 Rej Donovan

13:00 Ofis

13:00 Tvin Piks

14:00 Heroji

15:00 Sajnfeld

16:00 Dr Haus

17:00 Život na Marsu

18:00 Zajednica

18:00 Vil i Grejs

19:00 Ubistvo

20:00 Rej Donovan

20:00 Ofis

21:00 Tvin Piks

22:00 Heroji

23:00 Sajnfeld

00:00 Dr Haus

01:00 Život na Marsu

02:00 Zajednica

02:00 Vil i Grejs

03:00 Ubistvo

04:00 Rej Donovan

05:00 Ofis

05:00 Tvin Piks

Mini ultra


20.05.2019.

06:00 DŽULIJUS JUNIOR

06:00 VINKS KLUB

06:00 SUPER KRILA

07:00 VRTIREPI

07:00 DIP DAP

07:00 KEFALICA

07:00 ZDRAVO DETE

07:00 MOLANG

07:00 TELETABISI

08:00 FRENINA STOPALA

08:00 VINKS KLUB

08:00 DŽULIJUS JUNIOR

09:00 DIP DAP

09:00 SUPER KRILA

09:00 VRTIREPI

09:00 ZDRAVO DETE

10:00 MUK

10:00 VINKS KLUB

10:00 FRENINA STOPALA

11:00 DŽULIJUS JUNIOR

11:00 VINKS KLUB

11:00 TELETABISI

12:00 KEFALICA

12:00 ZDRAVO DETE

12:00 DIP DAP

12:00 SUPER KRILA

12:00 VRTIREPI

13:00 ZDRAVO DETE

13:00 MUK

13:00 TELETABISI

13:00 VINKS KLUB

14:00 MOLANG

14:00 VRTIREPI

14:00 FRENINA STOPALA

15:00 DIP DAP

15:00 DŽULIJUS JUNIOR

15:00 KEFALICA

15:00 ZDRAVO DETE

15:00 MOLANG

16:00 DIP DAP

16:00 TELETABISI

16:00 VINKS KLUB

17:00 DŽULIJUS JUNIOR

17:00 VINKS KLUB

18:00 SUPER KRILA

18:00 VRTIREPI

18:00 FRENINA STOPALA

18:00 ZDRAVO DETE

19:00 MUK

19:00 KEFALICA

19:00 ZDRAVO DETE

19:00 VINKS KLUB

20:00 VRTIREPI

20:00 DIP DAP

20:00 VINKS KLUB

20:00 FRENINA STOPALA

21:00 ZDRAVO DETE

21:00 MUK

21:00 DIP DAP

21:00 TELETABISI

22:00 SUPER KRILA

22:00 VRTIREPI

22:00 FRENINA STOPALA

23:00 VINKS KLUB

23:00 DŽULIJUS JUNIOR

23:00 KEFALICA

23:00 DIP DAP

00:00 ZDRAVO DETE

00:00 DIP DAP

00:00 SUPER KRILA

00:00 TELETABISI

00:00 VINKS KLUB

01:00 DŽULIJUS JUNIOR

01:00 FRENINA STOPALA

01:00 ZDRAVO DETE

02:00 MUK

02:00 DŽULIJUS JUNIOR

02:00 VINKS KLUB

03:00 MOLANG

03:00 VINKS KLUB

03:00 DIP DAP

04:00 KEFALICA

04:00 ZDRAVO DETE

04:00 FRENINA STOPALA

04:00 SUPER KRILA

04:00 VRTIREPI

05:00 TELETABISI

05:00 ZDRAVO DETE

05:00 FRENINA STOPALA