Zatvori
  • 011info Belgrade guide English version
  • 011info Beogradski vodič

Satelitska frekvencija

Dobrodošli na stranu „TV program“ satelitskih kanala.
Upoznati ste sa TV programom History Channel-a i spremili ste se da gledate dobar dokumentarac, ali voleli biste da znate kada je utakmica španske lige na Sport klubu?
Vaša omiljena serija „se daje“ na Fox Life-u, ali ne znate u koje vreme?
Zove Vas prijatelj i kaže Vam da će danas biti reportaža o Južnoj Americi na Travel Channel-u ali ne znate tačno vreme?
Ako i Vi ponekada tragate za odgovorima na ovakva pitanja onda ste na pravom mestu.
Na ovoj strani možete pogledati dnevni TV program satelitskih kanala; od TV programa Discovery kanala , preko National Geographic-a, do Eurosporta, …
Uzmite omiljeno piće, neke grickalice, zavalite se u fotelju, i uživajte!

DNEVNI TV PROGRAM KANALA SATELITSKE FREKVENCIJE 10.12.2018.

Mini ultra


10.12.2018.

06:00 DŽULIJUS JUNIOR

06:00 VINKS KLUB

06:00 SUPER KRILA

07:00 VRTIREPI

07:00 DIP DAP

07:00 KEFALICA

07:00 ZDRAVO DETE

07:00 MOLANG

07:00 TELETABISI

08:00 FRENINA STOPALA

08:00 VINKS KLUB

08:00 DŽULIJUS JUNIOR

09:00 DIP DAP

09:00 SUPER KRILA

09:00 VRTIREPI

09:00 ODDBODS

10:00 MUK

10:00 VINKS KLUB

10:00 FRENINA STOPALA

11:00 DŽULIJUS JUNIOR

11:00 VINKS KLUB

11:00 TELETABISI

12:00 KEFALICA

12:00 ZDRAVO DETE

12:00 DIP DAP

12:00 SUPER KRILA

12:00 VRTIREPI

13:00 ODDBODS

13:00 MUK

13:00 TELETABISI

13:00 VINKS KLUB

14:00 MOLANG

14:00 VRTIREPI

14:00 FRENINA STOPALA

15:00 DIP DAP

15:00 DŽULIJUS JUNIOR

15:00 KEFALICA

15:00 ZDRAVO DETE

15:00 MOLANG

16:00 DIP DAP

16:00 TELETABISI

16:00 VINKS KLUB

17:00 DŽULIJUS JUNIOR

17:00 VINKS KLUB

18:00 SUPER KRILA

18:00 VRTIREPI

18:00 FRENINA STOPALA

18:00 ODDBODS

19:00 MUK

19:00 KEFALICA

19:00 ZDRAVO DETE

19:00 VINKS KLUB

20:00 VRTIREPI

20:00 DIP DAP

20:00 VINKS KLUB

20:00 FRENINA STOPALA

21:00 ODDBODS

21:00 MUK

21:00 DIP DAP

21:00 TELETABISI

22:00 SUPER KRILA

22:00 VRTIREPI

22:00 FRENINA STOPALA

23:00 VINKS KLUB

23:00 DŽULIJUS JUNIOR

23:00 KEFALICA

23:00 DIP DAP

00:00 ZDRAVO DETE

00:00 DIP DAP

00:00 SUPER KRILA

00:00 TELETABISI

00:00 VINKS KLUB

01:00 DŽULIJUS JUNIOR

01:00 FRENINA STOPALA

01:00 ODDBODS

02:00 MUK

02:00 DŽULIJUS JUNIOR

02:00 VINKS KLUB

03:00 MOLANG

03:00 VINKS KLUB

03:00 DIP DAP

04:00 KEFALICA

04:00 ZDRAVO DETE

04:00 FRENINA STOPALA

04:00 SUPER KRILA

04:00 VRTIREPI

05:00 TELETABISI

05:00 ODDBODS

05:00 FRENINA STOPALA

Fox crime


10.12.2018.

06:00 Megre

07:00 Bez traga

08:00 Las Vegas

09:00 Las Vegas

10:00 Bul

11:00 Čikaška policija

12:00 Kopilad Picofalkonea

14:00 Megre

16:00 Monk

17:00 Bez traga

18:00 Las Vegas

19:00 Las Vegas

20:00 Čikaška policija

21:00 Bul

22:00 Kum

01:00 Bul

02:00 Jedinica za velike udese

02:00 Las Vegas

03:00 Čikaška policija

04:00 Megre

Eurosport 2


10.12.2018.

06:00 Snooker: UK Championship in York, United Kingdom

08:00 Biathlon: World Cup in Pokljuka, Slovenia

09:00 Figure Skating: ISU Grand Prix - Finales

11:00 Snooker: UK Championship in York, United Kingdom

12:00 Cross-Country Skiing: World Cup in Beitostölen, Norway

13:00 Alpine Skiing: World Cup in Val d'Isère, France

14:00 Alpine Skiing: World Cup , France

14:00 Biathlon: World Cup in Pokljuka, Slovenia

15:00 Biathlon: World Cup in Pokljuka, Slovenia

15:00 Figure Skating: ISU Grand Prix - Finales

17:00 Olympic Games: Hall Of Fame Salt Lake City Finale

18:00 Olympic Games: Hall Of Fame Pyeongchang Ice Hockey

18:00 Cross-Country Skiing: World Cup in Beitostölen, Norway

19:00 Alpine Skiing: World Cup in Val d'Isère, France

20:00 Alpine Skiing: World Cup , France

20:00 Vijesti: Eurosport 2 News

20:00 Biathlon: World Cup in Pokljuka, Slovenia

21:00 Biathlon: World Cup in Pokljuka, Slovenia

21:00 Cross-Country Skiing: World Cup in Beitostölen, Norway

22:00 Olympic Games: Hall Of Fame Salt Lake City Finale

23:00 Olympic Games: Hall Of Fame Pyeongchang Ice Hockey

00:00 WATTS

00:00 Vijesti: Eurosport 2 News

00:00 Figure Skating: ISU Grand Prix - Finales

01:00 Alpine Skiing: World Cup in Val d'Isère, France

02:00 Alpine Skiing: World Cup , France

02:00 Biathlon: World Cup in Pokljuka, Slovenia

03:00 Snooker: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom

04:00 Cross-Country Skiing: World Cup in Beitostölen, Norway

05:00 Biathlon: World Cup in Pokljuka, Slovenia