Poliklinika “Panacea”je osnovana 3. marta 2009. godine u Beogradu.
U Poliklinici se obavljaju:
DIJAGNOSTIKA MAGNETNOM REZONANCOM
Magnetna rezonanca je bezbolna i bezbedna (ne koristi jonizujuće zračenje) dijagnostička procedura i kao takva je primenjiva na sve kategorije stanovništva. U našoj Poliklinici instaliran je nov Simensov MR aparat, jačine 1,5Tesla, koji svojim kvalitetom garantuje slike visoke rezolucije, kao i izvođenje niza dodatnih tehnika pregleda, čime se omogućava efikasna i precizna dijagnostika kod oboljenja: dojki, srca, mozga, kičmene moždine, krvnih sudova glave i vrata, grudnog koša, abdomena (bubrezi, izvodni kanali bubrega, nadbubrežne žlezde, pankreas, jetra, slezina, prikaz žučnih puteva (MRCP)), organa male karlice(bešika, jajnici, prostata), koštano-zgl...
U 68. epizodi 011podkasta gost je Vladan Jakovljević, koji je sa suprugom Vericom osnovao laser centar Moringa. On govori o tome kako je od porodične investicije nastao ozbiljan posao, zašto je las...