profili@open.telekom.rs
PRODAJA NA VELIKO I MALO- okrugle cevi- pravougaone kutije- kvadratne kutije- limovi, hladno valjani, toplovaljani, rebrasti- nosaci, UNP, INP, HEB, HEA- L profili,firiketi- TR limovi plastificirani , pocinkovani- pocinkovani limovi table i rolne- AL profili i limovi- alati, aparati za zavarivanje ,busilice i brusilice- okov za bravariju, sarke, brave, kvake, reze...- osnovne i zavrsne boje za metal i drvo- elektrode, brusne i rezne ploce, CO2 zica...- izrada i postavljanje hala raznih dimenzijaPOSLOVNI PARTNERI- TERMOVAR PRO D.O.O.- STELIT 90 D.O.O.- L.M.-METALMONT D.O.O.- EURO-MONT-ING- MONT STUBLINE D.O.O.- BEAUTY D.O.O.- JKP TOPLOVOD- KOLOS RR D.O.O.- MILKOS SZBR- JKP VODOVOD I KANALIZACIJA
U 61. epizodi 011podkasta gost je Dušan Nikolić, predstavnik lanca menjačnica DOK, sistema koji već više od 30 godina posluje na tržištu i prilagođava se promenama u finansijskom okruženju.
Dušan gov...
Italijanski tenor Andrea Bocelli je održao koncert u Beogradskoj Areni.
10.5.2016.
Španski pevač Enrique Iglesias je održao koncert u Beogradskoj Areni.
10.5.1844.
U Beogradu je osnovan Narodni muzej, i predstavlja najstariju muzejsku ustanovu u Beogradu.
10.5.1594.
Na Vračaru su spaljene mošti Svetog Save.
10.5.1958.
U Beogradu je rođen Vlada Divljan, srpski rok muzičar.
10.5.1925.
U Beogradu je srpska fabrika aeroplana Živojina Rogožarskog isporučila prvi avion.
10.5.1939.
Osvećeni su temelji Hrama Svetog Save na Vračaru.
10.5.1895.
U Beogradu je osnovano Društvo za podizanje hrama Svetog Save na Vračaru, za prvog predsednika izabran je mitropolit srpski Mihailo.
10.5.2021.
Preminuo Bratislav Petković, beogradski reditelj, dramski pisac, bivši je ministar kulture i informisanja, osnivač i direktor Muzeja automobila i pozorišta Moderna garaža u Beogradu.